חדשות ועדכונים

מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע מבצע  מבצע מבצע.

מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע מבצע  מבצע מבצע.

ברוכים הבאים לתכלת וארגמן

צימרים איכותיים - תכלת וארגמן

צימרים איכותיים

צימרים איכותיים הם צימרים אשר מכילים אטרקציות מיוחדות או אבזור שאין בצימרים הרגילים שכולנו מכירים. בתוך צימרים איכותיים יחכו לכם כלים יפים ומתחם ג'קוזי גדול ומפנק, הם יאפשרו להורים וילדים לישון בחדרים נפרדים כאשר מדובר על נופש משפחתי, ויהיה בהם ערך מוסף אשר תפגשו אך רק בצימרים יוקרתיים איכותיים במיוחד .

 

 

 

אטרקציות של צימר איכותי

אטרקציות אשר מאפיינות צימר איכותי הן למשל, ארוחות גורמה, טיפולי ספא, מוצרי טואלטיקה של חברות איכותיות, מגבת רכות וקבלת פנים ייחודית אם הגעתכם אל החופשה. יש צימרים איכותיים בצפון אשר מציעים טבילה בבריכה עם מי מעין וטעימת יינות. על מנת שתוכלו להבדיל מה הוא צימר איכותי ומה הוא צימר סטנדרטי, תוכלו לעיין בכמה תמונות של צימרים יקרים יותר על מנת להבין את ההבדל בין המקומות השונים. צימר איכותי או יוקרתי הוא לא רק צימר שעולה יותר, אלא שזה מקום אירוח שבכל הדגשים מתעלה על מה שאנחנו מכירים מבתי המלון או מצימרים אחרים .

צימרים יוקרתיים בצפון לחתן וכלה

צימרים אשר מארחים חתן וכלה הם מקומות אשר מאפשרים גמישות ומציעים חבילת כלולות אשר מתאימה במיוחד לנישואים הטריים. מכיוון שיום החתונה הוא יום לחוץ אשר מלא בפעילות רבה והתרגשות, מגיע לחתן וכלה מינימום צימר יוקרתי אשר יארח אותם ויספק להם בתוך הצימר את כל השירותים הדרושים. ארוחת בוקר מפנקת מחכה לחתן וכלה בכל צימר איכותי בצפון ואם תרצו גם מתחם פתוח על הבריכה הפרטית של הצימר, אשר יוקדש לכל ההתארגנויות והצילומים של היום המרגש הזה והכל כך מיוחד עבור בני הזוג .

ככה חוגגים היום מסיבת רווקות

אם הרווקה יודעת להבדיל בין איכות ויוקרה לבין הסטנדרטי, צימר יוקרתי הוא מקום נהדר אשר בו הכלה לעתיד תוכל לחגוג עם חברותיה את מסיבת הרווקות. תוכלו להזמין לצימר כזה סדנה ולאכול ארוחת סושי, תוכלו לצאת לטיול ג'יפים הרפתקני ולחזור לישון בבקתה מרווחת וגדולה עם כל החברות יחד ולקום בבוקר לארוחת בוקר מפנקת ושחייה מהנה בבריכה הפרטית שלכם .


מאמרים   כל הזכויות שמורות © תכלת וארגמן 2012