חדשות ועדכונים

מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע מבצע  מבצע מבצע.

מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע  מבצע מבצע מבצע  מבצע מבצע.

ברוכים הבאים לתכלת וארגמן

צימרים בגליל העליון | צימר גליל עליון

צימרים בגליל העליוןמה יש בגליל העליון שאין בשום מקום אחר בארץ? למה כל כך הרבה אנשים חוזרים שוב ושוב לגליל העליון לחופשה עם כל המשפחה
או לחופשה זוגית או לחופשה משותפת עם משפחות נוספות? מכל איזורי הנופש והחופשה בארץ הגליל העליון היה ונותר האיזור הקסום ביותר,עם מרבית האטרקציות, מרבית הצימרים ומרבית מסלולי הטיולים והאתרים. יש צימרים בגליל העליון למשפחות או לזוגות, צימרים עם בריכה וצימרים בגליל העליון לכל מטרה שתחליטו עליה.


צימרים בגליל – אצבע הגלילאצבע הגליל היא חלק מהגליל העליון. האיזור מצטיין בשפע של אתרים ונופים ובהיסטוריה ציונית עמוקת שורשים. מקומות כמו ראש פינה, מטולה, כפר גלעדי ותל חי מספיק בהם כדי להדליק את ניצוץ ההיסטוריה הקרובה שלנו כאן בארץ ישראל. צימרים בגליל או באצבע הגליל הם צימרים עם מורשת מיוחדת ששום איזור אחד בארץ לא יכול לספק אותם.


צימרים בגליל העליון למשפחותצימרים בגליל העליון למשפחות מככבים בראש רשימת הצימרים המועדפים על משפחות בצפון. צימרים בגליל העליון עם בריכה למשפחות תוכלו למצוא בישובים רבים במקומות מדהימים עם נופים מרהיבים. בראש פינה, שנחשבת לאחת מישובי הצימרים הראשונים בארץ, תוכלו למצוא לא רק צימרים מדהימים למשפחות אלא גם מקומות בילוי ואתרים היסטוריים למכביר. טיול במעלה העיר לרחוב הראשונים שבו נמצאים בתיהם של פקידי הבארון רוטשילד יאפשרו לכם לשוטט בשבילי ההיסטוריה המקומית וגם לאכול בכמה מסעדות מעולות. ואם לילדים זה לא מספיק מסעיר תוכלו לקחת אותם להשתתף באטרקציות נהדרות המפוזרות מסביב לישוב המותאמות במיוחד לילדים.צימר בגליל העליון לזוגותצימרים באזור גליל עליון עם בריכה יכולים להתאים גם לזוגות. צימרים לזוגות נמצאים בשפע באיזור הגליל העליון החל מההרים הגבוהים ועד לעמק החולה על ישוביו הקסומים המקיפים אותו. זוגות יוכלו למצוא את הגליל המערבי ידידותי במיוחד עבורם עקב שלל מקומות הבילוי שבו, המסעדות, בתי הקפה, המועדונים, הבארים וכדומה. אם גם אתם מעוניינים לבלות חופשה באזור הקסום הזה, הזמינו צימר בגליל העליון ותוכלו ליהנות משקט, פינוק והרבה מאד כיף.


מאמרים   כל הזכויות שמורות © תכלת וארגמן 2012